fbpx

Fyzioterapeut/ka

Hledáme milého a usměvavého a pracovitého člověka na dlouhodobou spolupráci, který svou práci miluje a dělá ji s láskou. Je pro nás důležité, abychom si padli jako lidé - protože to je velká část úspěchu.

Praxe v oboru fyzioterapeut je nutná.

Na klinice nyní fungují střídavě 3 fyzioterapeutky, ale potřebujeme vyplnit některá odpoledne a skupinová cvičení. Je zde i možnost práce na HPP.

Nabízíme:

  • stabilní nestátní zdravotnické zařízení, které je otevřené i pod dobu lockdownů
  • milé a přátelské prostředí s týmem mladých lidí, kteří mají smysl pro humor a rádi se baví o věcech mezi nebem a zemí :)
  • jsme zaměřeni na tradiční čínskou medicínu, a tak jsme schopni předat i zajímavé informace a profesní zkušenosti
  • atmosféra je zde příjemná, klinika je útulná a v létě budeme po dokončené rekonstrukci v nových nádherných prostorách!
  • na platových podmínkách se domluvíme individuálně

Náplň práce:

  • fyzioterapie, skupinová cvičení, masáže
  • časově jsme ochotni se domluvit, nejlépe však určité dny v týdnu (po dohodě) na několik hodin (3-6 hodin/den)

Za tým Sakura Clinic,
Petra Vachová (majitelka)

Masérka

Hledáme milého, pracovitého a usměvavého člověka na dlouhodobou spolupráci, který svou práci miluje a dělá ji poctivě a s láskou. Je pro nás důležité, abychom si padli jako lidé - protože to je velká část úspěchu.

Praxe v oboru masér je nutná, ale naši specializaci jsme schopni doučit (speciální masáže).

Nabízíme:

  • stabilní nestátní zdravotnické zařízení, které je otevřené i po dobu lockdownů
  • jsme zaměřeni na tradiční čínskou medicínu, a tak jsme schopni předat zajímavé informace a profesní zkušenosti

  • zdravotnické masáže, relaxační masáže, baňky apod. Zaučení nutností.
  • časově jsme ochotni se domluvit, nejlépe však každý den alespoň 2- 3 hodiny u nás na klinice